Gå til innhold Gå til søk

Ansatte

 Navn : Kjell Arve Aarebru

Stilling: Prosjektleder VAR

E-post. Kjell.arve.aarebru@ringerike.kommune.no

Mob: 909 47 455

 

Navn: Svein Morten Lillevik Westgård

Stilling: Prosjektleder VAR

E-Post: Svein.morten.westgard@ringerike.kommune.no

Mob: 909 61 790

 

Navn: Jostein Nybråten

Stilling: Enhetsleder / Prosjektleder VAR

E-post: jostein.nybraten@ringerike.kommune.no

Mob: 971 38 977

 

Per R. SivertsenNavn: Per Ragnar Sivertsen

Stilling: Prosjektleder VAR

 E-post: Per.ragnar.sivertsen@ringerike.kommune.no

Mob: 991 27 480

 

Navn: Nicolai Thomas Berg

Stilling: Prosjekteleder Bygg/VAR

E-post: Nicolai.thomas.berg@ringerike.kommune.no

Mob: 409 19 778

 

Navn: Nina Solli

Stilling: Prosjektleder Bygg

E-post: Nina.solli@ringerike.kommune.no

Mob: 488 82 899

Navn : Hildegunn Østerbø Sørumshagen

Stilling: Prosjektleder VAR

E-post: Hildegunn.Osterbo.Sorumshagen@ringerike.kommune.no

Mob: 409 17 810

Navn : Arild Magnus Rønnestad

Stilling : Prosjektleder Bygg

 

E-post: Arild.magnus.ronnestad@ringerike.kommune.no

Mob: 906 275 22

Navn : Trond Skogdal

Stiling: Prosjektleder Bygg

 

E-Post: Trond.Skogdal@ringerike.kommune.no

Mob: 40891380

Publisert
13.02.2014
Sist endret
27.10.2015

Kontakt oss

Enhetsleder Jostein Nybråten
Mob: 971 38 977
Epost: Jostein Nybråten



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Nettredaktør: Evi Mathilassi Lien    Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk