Gå til innhold Gå til søk

Ansatte

Alle ansatte kan nås på skolens telefonnummer 32 17 14 70

Amlien, Kari

kari.amlien@ringerike.kommune.no

Andreassen, Inger Sigrid

inger.andreassen@ringerike.kommune.no

Andres, Christel Helene

christel.helene.andres@ringerike.kommune.no

Andersen, Lene Gammelsrød

lene.gammelsrod.andersen@ringerike.kommune.no

Avløs, Britt-Iren

britt.iren.avlos@ringerike.kommune.no

Bentsen, Liv Merete

 

Brodahl, Anne Grete

anne.grethe.brodahl@ringerike.kommune.no

Bråten, Marianne

marianne.braaten@ringerike.kommune.no

Busterud, Hege

hege.busterud@ringerike.kommune.no

Enerud, Carina

 

Djupdal, Rune

rune.djupdal@ringerike.kommune.no

Frostad, Margrete I

margrete.frostad@ringerike.kommune.no

Frøyshov, Gunnar

 
Hansen, Tove

tove.hansen2@ringerike.kommune.no

Hovi, Ingrid

ingrid.hovi@ringerike.kommune.no

Hultgren, Ragnhild E.  

Jacobsen, Mari

mari.jacobsen@ringerike.kommune.no

Jakobsen, Ole Kristian

ole.kristian.jakobsen@ringerike.kommune.no

Jensen, Gry St.  
Jonassen, Eivind Bergkastet eivind.bergkastet.jonassen@ringerike.kommune.no
Jonsrud, Heidi heidi.johnsrud@ringerike.kommune.no
Johnsrud, Mats mats.johnsrud@ringerike.kommune.no
Kvamme, Sunniva sunniva.kvamme@ringerike.kommune.no
Larsen, Linn Marken linn.marken.larsen@ringerike.kommune.no

Lundin, Tone

tone.lundin@ringerike.kommune.no

Martinsen, Aslaug

aslaug.martinsen@ringerike.kommune.no

Mosengen, Lisbeth

lisbeth.mosengen@ringerike.kommune.no

Olsen, Nils Julius

nils.julius.olsen@ringerike.kommune.no

Pettersen, Anne Sværi

anne.svaeri.pettersen@ringerike.kommune.no

Risberg, Ingunn

 

Schau, Silje

silje.bjornsen.schau@ringerike.kommune.no

Solberg, Marianne

marianne.solberg@ringerike.kommune.no 

Sjøblom, Mona

 

Slaastad, Katrine

katrine.slaastad@ringerike.kommune.no

Stensrud, Bjørg  

Strømmen, Siri

 siri.strommen@ringerike.kommune.no

Stevnebø, Marianne

marianne.dalsbotten.stevnebo@ringerike.kommune.no 

Tangestuen, Ingrid S E

ingrid.tangestuen@ringerike.kommune.no

Thoen, Hanne Slålien

 hanne.slaalien.thoen@ringerike.kommune.no

Vaage, Bjørg

 

bjorg.vaage@ringerike.kommune.no

Walsø, Johanne johanne.walso@ringerike.kommune.no

Aasekjær, Kjersti Ryan

kjersti.aasekjaer@ringerike.kommune.no

Publisert
18.02.2009
Sist endret
17.08.2016

Kontakt oss

Vang skole 

Besøksadresse:
Fløytingen 95
3514 Hønefoss

Tlf: 32 17 14 70

Rektor: Siri Strømmen       



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Nettredaktør: Evi Mathilassi Lien    Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk