Gå til innhold Gå til søk

Ansatte

Oversikt over skolens ansatte og e-postadresser

Administrasjon

Rektor Anne Cathrine Fjellvang

anne.cathrine.fjellvang@ringerike.kommune.no

Tlf 930 14 774

Avd.leder Ann-Christin Mykland

1.-3. trinn og SFO

ann-christin.mykland@ringerike.kommune.no

Avd.leder Nina Sevaldrud

4.-7. trinn

nina.sevaldrud@ringerike.kommune.no

Kontorkons. Laila Mosengen Tjernseth

laila.synnove.mosengen.tjernseth@ringerike.kommune.no

SFO-koordinator

Berrada, Amal

amal.berrada@ringerike.kommune.no

Lærere

Alfsvåg, Åse

ase.alfsvag@ringerike.kommune.no

Bergerud, Kirsten

kirsten.bergerud@ringerike.kommune.no

Bergseth, Wenche Stenersen

wenche.stenersen.bergseth@ringerike.kommune.no

Bergsland, Stine

stine.bergsland@ringerike.kommune.no

Bergsrud, Kjersti

kjersti.bergsrud@ringerike.kommune.no

Bjerke, Lillian

lillian.s.bjerke@ringerike.kommune.no

Dahle, Anne W

anne.w.dahle@ringerike.kommune.no

Jørgensen, Heidi

heidi.jorgensen@ringerike.kommune.no

Jøssund, Kristina

kristina.jossund@ringerike.kommune.no

Kristiansen, Mona

mona.kristiansen@ringerike.kommune.no

Kvissel, Arnbjørg

arnbjorg.kvissel@ringerike.kommune.no

Michaelsen, Guro

guro.michaelsen@ringerike.kommune.no 

Moen, Henriette

henriette.moen@ringerike.kommune.no (permisjon)

Nilsen, Tove S

tove.s.nilsen@ringerike.kommune.no

Olander, Magnus Lien

magnus.lien.olander@ringerike.kommune.no

Olsen, Gunhild Støa

gunhild.stoa@ringerike.kommune.no

Raekken, Camilla

camilla.raekken@ringerike.kommune.no

Simon, Gjertrud

gjertrud.simon@ringerike.kommune.no

Skrautvol, Guro

guro.skrautvol@ringerike.kommune.no

Strande, Marit

marit.strande@ringerike.kommune.no

Skjauff, Kjersti

kjersti.skjauff@ringerike.kommune.no

Sørensen, Nina

nina.sorensen@ringerike.kommune.no

Tandberg, Hanna

hanna.tandberg@ringerike.kommune.no (permisjon)

Tokerud, Olga Elisabeth

olga.elisabeth.tokerud@ringerike.kommune.no

Westbyn, Gry K H

gry.westbyn@ringerike.kommune.no

Assistenter og SFO-ansatte

Bergly, Edith H

edith.helene.bergly@ringerike.kommune.no

Berreda, Amal

amal.berrada@ringerike.kommune.no

Bjerkeli, Anne Helen

anne.helen.bjerkeli@ringerike.kommune.no

Bjørkeslett, Hege

hege.bjorkeslett@ringerike.kommune.no

Byrkjeland, Adam

adam.byrkjeland@ringerike.kommune.no

Gårdhammer, Lill

lill.elisabeth.dahl.gardhammer@ringerike.kommune.no

Hansen, Mats

mats.joakim.s.hansen@ringerike.kommune.no

Haugen, Hilde

hilde.haugen@ringerike.kommune.no

Kihle, Ingeborg

ingeborg.kihle@ringerike.kommune.no

Lafton, Ilse

ilse.lafton@ringerike.kommune.no

Larsen, Ingrid

ingrid.larsen@ringerike.kommune.no

Moen, Solveig

solveig.moen@ringerike.kommune.no

Rognlien, Stine

stine.rognlien@ringerike.kommune.no

Stenbeck, Laila

laila.stenbeck@ringerike.kommune.no

Veslelia, Heidi M

heidi.m.veslelia@ringerike.kommune.no

Publisert
21.10.2010
Sist endret
26.04.2017

Kontakt oss

Ullerål skole

Hovsmarkveien 7,
3515 Hønefoss

Tlf.: 32 11 50 80

Faks: 32 11 50 89

Rektor: Anne Chatrine Fjellvang



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Nettredaktør: Evi Mathilassi Lien    Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk