Gå til innhold Gå til søk

Ansatte

Alle ansatte kan nås via skolens telefonnummer : 32 18 15 50
 
Ask, Marit  Marit.Ask@ringerike.kommune.no  
Berger, Helena Helena.Berger@ringerike.kommune.no  
Bergland, Brit Vinje  Brit.Vinje.Bergland@ringerike.kommune.no 
Bjørklund, Anny Mette  Anny.Mette.Bjorklund@ringerike.kommune.no 
Bogen, Roger  Roger.Bogen@ringerike.kommune.no 
Brandsæter, Tone E K  Tone.Brandsaeter@ringerike.kommune.no 
Lise Karine Bråthen lise.karine.brathen@ringerike.kommune.no
Bugge, Christine Hjordis.Christine.Borch.Bugge@ringerike.kommune.no
Bygmester, Hege Hege.Bygmester@ringerike.kommune.no
Engebretsen, Mona  Mona.Engebretsen@ringerike.kommune.no 
Erstad Olsen, Liv Berit  Liv.Berit.Erstad.Olsen@ringerike.kommune.no 
Flaskerud, Snefrid  Snefrid.Flaskerud@ringerike.kommune.no 
Frosting, Marit  Marit.Frosting@ringerike.kommune.no 
Hansen, Gjertrud Strøm  Gjertrud.Strom.Hansen@ringerike.kommune.no 
Haugerud, Ole Geir Ole.Geir.Haugerud@ringerike.kommune.no
Herføl, Hans-Petter Hans.Petter.Herfol@ringerike.kommune.no
Johansen, Tomas  Tomas.Johansen@ringerike.kommune.no 
Jørgensen, Liv Hege  Liv.Hege.Jorgensen@ringerike.kommune.no
Karlsen, Mattis  Mattis.Karlsen@ringerike.kommune.no
Mosskull, Arne Ingvar  Arne.Ingvar.Mosskull@ringerike.kommune.no 
Myhre, Nina Nina.Myhre@ringerike.kommune.no  
Oterhals, Kenneth  Kenneth.Oterhals@ringerike.kommune.no 
Røine, Hans Vegard  Hans.Vegard.Roine@ringerike.kommune.no 
Schjelderup, Monica H.  monica.hogset.schjelderup@ringerike.kommune.no
Sollien, Benedicte Murstad Benedicte.Murstad.Sollien@ringerike.kommune.no
Solvang, Daniel Daniel.Solvang@ringerike.kommune.no   
Stensæter, Anny  Anny.Stensaeter@ringerike.kommune.no 
Sveen, Gunn  Gunn.Sveen@ringerike.kommune.no   
Ødegaard, Bente  Bente.Odegaard@ringerike.kommune.no 
Øveren, Lena Lena.Overen@ringerike.kommune.no  

 


 


 
Publisert
24.01.2008
Sist endret
04.09.2016

Kontakt oss

IST kommunikasjon 
(NY fra 01.04.17)
 
SMS 59 44 44 32

Helgerud skole
Valhallveien 27
3518  HØNEFOSS

Tlf: 32 18 15 50
Fax: 32 18 15 51
SFO: 32 18 15 54

Rektor: 
Benedicte M. Sollien 
(Er i perioden 01.01.17-31.07.17
konstituert rektor på Hønefoss skole )

Konstituert rektor Helgerud skole:
i perioden (01.01.17-31.07.17)
Roger Bogen
32 18 15 60 / 951 08 447 

Avdelingsleder 4.-7. trinn:
Lise Karine Bråthen
32 18 15 53 

E-post til alle ansatte

Skolerute 16-17 
Skolerute 17-18



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Nettredaktør: Evi Mathilassi Lien    Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk