Gå til innhold Gå til søk

Ansatte

Mona Loe Haugaa mona.loe.haugaa@ringerike.kommune.no
Gudveig Sand gudveig.dalby.sand@ringerike.kommune.no
Per Edvin Lind per.edvin.lind@ringerike.kommune.no
Marianne Andersen marianne.andersen@ringerike.kommune.no
Isabell Skjersli isabell.skjerlsi@ringerike.kommune.no
Ingvild Trinterud ingvild.trinterud@ringerike.kommune.no
Mette Løset mette.loset@ringerike.kommune.no
Anita Haraldseth anita.haraldseth@ringerike.kommune.no
Dorthe Engeli dorthe.engeli@ringerike.kommune.no
Unni Banggren unni.banggren@ringerike.kommune.no
Corry Bentzen corry.bentzen@ringerike.kommune.no
Nina Haugen nina.haugen@ringerike.kommune.no
Torill Strømnes torill.stromnes@ringerike.kommune.no
Marit Marthinsen marit.marthinsen@ringerike.kommune.no
Nina Moholdt nina.moholdt@ringerike.kommune.no
Rune Småbråten rune.smabraten@ringerike.kommune.no
Lise Bang lise.bang@ringerike.kommune.no
Eirin G.Berghagen eirin.g.berghagen@ringerike.kommune.no
Ida Nordahl ida.sofie.koskela.nordahl@ringerike.kommune.no
Marianne Granum marianne.granum@ringerike.kommune.no
Tove Nilsen tove.nilsen@ringerike.kommune.no
Tove Sagbakken tove.sagbakken@ringerike.kommune.no
Kirsten Kristiansen kirsten.kristensen@ringerike.kommune.no
Kirsten Lilleeng Sætra kirsten.lilleeng.saetra@ringerike.kommune.no
Linn Lillevik linn.lillevik@ringerike.kommune.no
Anette Bakke anette.bakke@ringerike.kommune.no
Hege Korsdal hege.korsdal@ringerike.kommune.no
Marianne Daglid marianne.korsdahl.daglid@ringerike.kommune.no
Lise Karine Bråthen lise.karine.brathen@ringerike.kommune.no
Stine Bergvik stine.bergvik@ringerike.kommune.no
Hege Kristoffersen hege.kristoffersen@ringerike.kommune.no
Tamara Abedovna Aslahanova tamara.abedovna.aslahanova@ringerike.kommune.no
Soad Ahmed Said soad.ahmed.said@ringerike.kommune.no


   
Publisert
08.10.2015
Sist endret
08.10.2015

Kontakt oss

Eikli skole

Osloveien 2,
3511 Hønefoss

Tlf. 32 11 55 90

SFO: 409 19 791

Rektor: Inger Marie Skjolden

Avdelingsleder 1. - 3. trinn og SFO: Tone-Anne Staalen Rundtom

Avdelingsleder 4. - 7. trinn: Mona Loe Haugaa

Ansatte



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Nettredaktør: Evi Mathilassi Lien    Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk