Gå til innhold Gå til søk

Hvem svarer på hva?

Besøk på brannstasjonen

Even Moan, tlf. 907 49 102

even.moan@ringerike.kommune.no

Alarmer

Vestviken 110-sentral, tlf. 04110

Oppbevaring av brannfarlig vare

Bodil Larsen, tlf. 40 91 78 20

bodil.lafton@ringerike.kommune.no

Feiing og tilsyn med ildsteder, piper

Iver Rosendal, tlf. 952 21 311

iver.rosendal@ringerike.kommune.no

Fyrverkeri

Tollef Uppstad Buttingsrud, tlf. 40 91 78 22

tollef.uppstad.buttingsrud@ringerike.kommune.no

Bålbrenning

Fyll ut søknadsskjema om bålbrenning:

http://www.ringerike.kommune.no/Tjenester/Brann-og-redning/Forebyggende-avdeling/balbrenning/

Skjemaet sendes til: brann@ringerike.kommune.no

Husbrenning

Even Moan, tlf. 907 49 102

even.moan@ringerike.kommune.no

Utlån av pumper, utstyr etc

Even Moan, tlf. 907 49 102

even.moan@ringerike.kommune.no

Kurs, øvelser

Brede Bratli, 909 90 909

brede.bratli@ringerike.kommune.no

Gass

Bodil Larsen, tlf. 40 91 78 20

bodil.lafton@ringerike.kommune.no

Rømningsveier

Bodil Larsen, tlf. 40 91 78 20

bodil.larsen@ringerike.kommune.no

Slokkemidler

Atle Thorsen, tlf. 32 11 79 74

atle.thorsen@ringerike.kommune.no

Tilsyn, boliger

Iver Rosendal, tlf. 952 21 311

iver.rosendal@ringerike.kommune.no

Tilsyn, særskilte objekter

Tollef Uppstad Buttingsrud, tlf. 40 91 78 22

tollef.uppstad.buttingsrud@ringerike.kommune.no

Bodil Larsen, tlf. 40 91 78 20

bodil.lafton@ringerike.kommune.no

Atle Thorsen, tlf. 40 91 78 23

atle.thorsen@ringerike.kommune.no

Bruk i første rekke e-post siden forebyggende avdeling ofte er på tilsyn/befaring.

Publisert
11.12.2007
Sist endret
31.08.2016

Kontakt brannvesenet slik:

Ringerike brann og redningstjeneste

Telefon: 32 11 74 00 (kl. 08-15)

Telefax: 32 12 43 30

Epost: brann@ringerike.kommune.no

Servicenr 24 timer i døgnet: 04110

 

NØDNUMMER: 110

 

Ønsker du å koble din brannalarm til brannvesenet? Klikk på logoen under



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Nettredaktør: Evi Mathilassi Lien    Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk