Gå til innhold Gå til søk

Ansatte ved avdelingen

Ansatte ved avdelingen

Grethe Tollefsen - Avdelingsleder
Landskapsarkitekt
Tlf: 941 35 233
E-post: grethe.tollefsen@ringerike.kommune.no

Guro Li - Arealplanlegger (Permisjon)
Samfunnsgeograf
Tlf: 959 68 480
E-post: guro.skinnes@ringerike.kommune.no

Halvard Fiskevold - Arealplanlegger
Tlf : 408 04 256
E-post: halvard.fiskevold@ringerike.kommune.no

Ingrid Liseth - Arealplanlegger
By- og regionalplanlegger
Tlf : 409 09 695
E-post: ingrid.liseth@ringerike.kommune.no

Ken Ove Heiberg - Arealplanlegger
Sammfunsgeograf
Tlf: 408 04 514
E-post: ken.ove.heiberg@ringerike.kommune.no

Lars Lindstøl - Arealplanlegger
Sivilarkitekt
Tlf : 408 04 255
E-post: lars.torstensen.lindstol@ringerike.kommune.no

Linda Engstrøm - Arealplanlegger
Tlf : 408 04 223
E-post: linda.engstrom@ringerike.kommune.no

Linda Kristin Nethus - Arealplanlegger
Tlf : 408 04 257
E-post: linda.kristin.nethus@ringerike.kommune.no

Mari Solheim Sandsund - Arealplanlegger
Tlf : 408 04 248
E-post: mari.sandsund@ringerike.kommune.no

Ole Einar Gulbrandsen - Arealplanlegger
Sivilingeniør / Master i bygg og miljøteknikk
Tlf : 941 59 025
E-post: ole.einar.gulbrandsen@ringerike.kommune.no

Stefan Bakken - Planforvalter/konstruktør
Tlf : 408 04 513
E-post: stefan.bakken@ringerike.kommune.no

Tom-Erik Bakkely Aasheim - Planforvalter/konstruktør
Teknisk tegner/DAK-operatør
Tlf: 409 17 812
E-post: tom-erik.aasheim@ringerike.kommune.no

Publisert
25.02.2010
Sist endret
10.07.2017

Selvbetjening

Kontakt oss

Ringerike kommune

Besøksadresse
Servicetorget 
Osloveien 1, 3511 Hønefoss 

Servicetorget er åpent
mandag-fredag kl. 09.00-15.00

Postadresse
Postboks 123 Sentrum

3502 Hønefoss

Telefon: 32 11 74 00
Telefaks: 32 12 50 30

Ansattes telefon og epost

Tjenestesteder A - Å

Facebook   Twitter   Linkedin


In English English



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Nettredaktør: Evi Mathilassi Lien    Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk