Gå til innhold Gå til søk

Ansatte ved oppmålingsavdelingen

Kontaktinformasjon:

Elin Green, avdelingsleder for Oppmåling 

tlf: 408 04 221, e-post: elin.green@ringerike.kommune.no

 

Trond Olav Vassdal, oppmålingsingeniør

tlf: 408 04 511, e-post: Trond.Olav.Vassdal@ringerike.kommune.no

 

Steinar Hagen, oppmålingsingeniør

tlf: 408 04 512, e-post: steinar.hagen@ringerike.kommune.no

 

Asbjørn Solberg, oppmålingsingeniør 

tlf: 408 04 510, e-post: asbjorn.solberg@ringerike.kommune.no

 

Olav Stenerud, oppmålingsingeniør

tlf. 475 10 344, e-post: olav.stenerud@ringerike.kommune.no

 

Ingrid Presthagen,oppmålingsingeniør 

tlf. 475 10 667, e-post: ingrid.presthagen@ringerike.kommune.no

 

Helge Myhren, ingeniør eiendomsskatt  

tlf: 974 94 632, e-post: helge.myhren@ringerike.kommune.no

 

Kristi Bråthen, saksbehandler oppmåling                     

tlf: 408 04 515, e-post: kristi.brathen@ringerike.kommune.no

 

Hilde Mathea H. Pedersen, saksbehandler oppmåling      

tlf: 408 04 507, e-post: hilde.mathea.pedersen@ringerike.kommune.no

 

Berit Leine, saksbehandler byggesak/oppmåling  

tlf: 409 00 136, e-post: berit.leine@ringerike.kommune.no

 

Emilie Frivold, trainee

tlf: 902 50 218, e-post: Emilie.Frivold@ringerike.kommune.no

Publisert
25.02.2010
Sist endret
16.03.2017

Oppmålingskontoret

Elin Green, tlf: 40804221

Steinar Hagen, tlf: 40804512

Asbjørn Solberg, tlf: 40804510

Trond Olav Vassdal, tlf: 40804511 

Olav Stenerud, tlf: 47510344

Ingrid Presthagen, tlf: 47510667

Helge Myhren, tlf: 97494632

Kristi Bråthen, tlf: 40804515

Hilde M.H.Pedersen,tlf: 40804507

Berit Leine, tlf: 40900136

Emilie Frivold, tlf: 90250218

 

Servicetorget

Tlf: 32 11 74 00



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Nettredaktør: Evi Mathilassi Lien    Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk