Gå til innhold Gå til søk

Hvem er vi?

Byggesakskontoret behandler alle bygge- og delingssaker innenfor kommunen, for eksempel nybygg, tilbygg, bruksendring, riving, større terrenginngrep eller fradeling/sammenføyning av tomter.

Målet vårt er flere og bedre bygg, og gode områder for uteaktiviteter.  Vi jobber for at Hønefoss skal være et trivelig sentrum.  Tettstedene skal være attraktive, og hytteområdene skal være gode. 

Vi ønsker å bidra til forutsigbarhet, likebehandling og rask respons gjennom god og tydelig dialog ut i fra vår gode kjennskap til byggebransjen.

 

Vi jobber med byggesaker i Ringerike:

Knut Ivar Kollstrøm svarer på spørsmål og informerer om byggesak.

Tlf 408 04 506  E-post: knut.kollstrom@ringerike.kommune.no

Arne Hellum er enhetsleder og behandler byggesaker.

Spesialfelt markaområdene, m.m. 

Tlf  409 00 156   E-post: arne.hellum@ringerike.kommune.no

Arne Erik Myhra behandler byggesaker.

Tlf 408 04 501  E- post: arne.erik.myhra@ringerike.kommune.no

Nilam Ilyas behandler byggesaker.

Tlf 408 04 502  E- post: Nilam.Ilyas@ringerike.kommune.no

Ane Marie Weber behandler byggesaker.

Tlf  408 04 241  E-post: Ane.Marie.Weber@ringerike.kommune.no

Hans Otto Larsson behandler byggesaker og fører tilsyn.

Tlf 408 04 508  E-post: hans.otto.larsson@ringerike.kommune.no

Eva Therese Gjerde Arnesen er ny byggesaksbehandler fra 5. sept.

Tlf  901 74 798 E-post: Eva.Therese.Gjerde.Arnesen@ringerike.kommune.no

Karine Kjellberg Granli er ny byggesaksbehandler fra 5. sept.

Tlf  901 75 263 E-post: Karine.Kjellberg.Granli@ringerike.kommune.no

Berit Leine fører matrikkel og hjelper både byggesak og oppmåling.

Tlf  409 00 136 E-post: berit.leine@ringerike.kommune.no



Publisert
07.11.2012
Sist endret
05.09.2017

Kontakt oss

Ringerike kommune

Besøksadresse
Servicetorget 
Osloveien 1, 3511 Hønefoss 

Servicetorget er åpent
mandag-fredag kl. 09.00-15.00

Postadresse
Postboks 123 Sentrum

3502 Hønefoss

Telefon: 32 11 74 00
Telefaks: 32 12 50 30

Tjenestesteder A - Å

Facebook   Twitter   Linkedin


In English English



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Nettredaktør: Evi Mathilassi Lien    Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk